Ondanks het af en toe stormachtige weer was de opkomst dit weekend prima.
Helaas zijn er geen foto’s gemaakt, we hopen dat er nog foto’s opgestuurd worden door de deelnemers of toeschouwers!
Zaterdag 28 maart |
||||
Klasse 1 |
||||
Plaats | Handler | Dog | 1e 3 poorten | Totaal |
1 | Carolien Bregman | Zapp | 40 | 64 |
2 | Heicke Kickel | Swat | 32 | 62 |
3 | Ria Klaster | Shai | 38 | 61 |
4 | Janine Bralten | Kenzie | 18 | 42 |
5 | Linda Heijne | Flow | 24 | 40 |
6 | Lisette Heijkoop | Ravell | 38 | 40 |
7 | Carla v Rijn | Clannad | 20 | 30 |
8 | Reinder Hamming | Job | 0 | 20 |
9 | Liesbeth v Rees | Kitt | 0 | 10 |
Wendy v Vliet | Trigger | Ret | ||
Leon Enting | Jany | Ret | ||
Sonja van Renselaar | Nan | Dis | ||
Icke Eiling | Evi | Dis | ||
Leon Enting | Tweed | Dis | ||
Klasse 1½ |
||||
Plaats | Handler | Dog | OLF | Totaal |
1 | Wendy Bronswijk | Ziva | 50 | 96 |
2 | Loes Hektor | Meggie | 42 | 96 |
3 | Kevin Winterswijk | Bleu | 37 | 91 |
4 | Carlette v Schaik | Charlie | 35 | 83 |
5 | Peter de Rijter | Roy | 35 | 83 |
6 | Jan Legemaate | Aisllin | 41 | 82 |
7 | Anja Boumans | Chess | 35 | 76 |
8 | Cees Rolle | Eve | 43 | 64 |
9 | Liesbeth v Rees | Magan | 38 | 48 |
Cees Rolle | Jim | Dis | ||
BM | Heicke Kickel | Swat | 45 | 101 |
BM | Carla v Rijn | Clannad | 30 | 74 |
Klasse 2 |
||||
Plaats | Handler | Dog | OLF | Totaal |
1 | Stefan de Graaf | Dan | 41 | 88 |
2 | Rene Schripsema | Bor | 50 | 77 |
3 | Heicke Kickel | Farina | 45 | 75 |
4 | Werner Lode | Beau | 43 | 68 |
5 | Anky Scheepers | Trim | 28 | 65 |
6 | Rob Bouwens | Owen | 34 | 64 |
7 | Marit Bos | Emmy | 43 | 61 |
8 | Manja Copier | LB Eve | 40 | 60 |
9 | Cees tiemens | Jet | 32 | 53 |
10 | Vincent Copier | Karven Bracken | 47 | 52 |
11 | Janine Bralten | June | 37 | 52 |
12 | Jan Boumans | Moss | 20 | 40 |
13 | Johan van der Draai | Seth | 18 | 35 |
Udo Stangert | Nell | Ret | ||
Ria Vrolijk | Jock | Ret | ||
Linda Hazenberg | Julie | Ret | ||
Udo Stangert | Anwen | Dis | ||
BM | Jan van Leeuwen | Shep | 44 | 73 |
BM | Jan van Leeuwen | Lizz | 71 | |
BM | Carlette v Schaik | Charlie | 38 | Ret |
Zondag 29 maart |
||||
Klasse 2 |
||||
Plaats | Handler | Dog | OLF | Totaal |
1 | Rene Schripsema | Bor | 47 | 89 |
2 | Andrea Balugani | Joe | 48 | 88 |
3 | Riemer Schripsema | Lot | 45 | 86 |
4 | Stefan de Graaf | Dan | 43 | 82 |
5 | Akaena Bragagnini | Jess | 48 | 82 |
6 | Rob Bouwens | Owen | 50 | 80 |
7 | Werner Lode | Beau | 38 | 79 |
8 | Cees tiemens | Jet | 41 | 78 |
9 | Heicke Kickel | Farina | 40 | 78 |
10 | Vincent Copier | Karven Bracken | 44 | 78 |
11 | Joop Boumans | Bowmore | 43 | 77 |
12 | Wendy Bronswijk | Ziva | 43 | 76 |
13 | Anky Scheepers | Kep | 36 | 74 |
14 | Joop Boumans | Craigellachie | 41 | 73 |
15 | Manja Copier | LB Eve | 48 | 71 |
16 | Estrella Bakelaar | Kemi Maeve | 40 | 67 |
17 | Tony Strijk | Grace | 37 | 67 |
18 | Anky Scheepers | Trim | 32 | 64 |
19 | Marit Bos | Emmy | 39 | 62 |
20 | Estrella Bakelaar | Black Glenn | 25 | 49 |
Andrea Corrubolo | Lin | 37 | Ret | |
Luca De Marco | Tweed | 30 | Ret | |
Janine Bralten | June | 41 | Dis | |
David Maree | Ace | 39 | Dis | |
Klasse 3 |
||||
Plaats | Handler | Dog | OLF | Totaal |
1 | Johan de Jonge | Kim | 48 | 101 |
2 | Johan de Jonge | Liv | 46 | 99 |
3 | Heicke Kickel | Hannah | 47 | 96 |
4 | Ron Snoeck | Black | 49 | 93 |
5 | Chris v Reeuwijk | Jilke | 49 | 88 |
6 | David Maree | Dan | 38 | 87 |
7 | Ria Vrolijk | Jock | 39 | 86 |
8 | Jetty Roos | Pip | 33 | 84 |
9 | Stefan de Graaf | Drift | 42 | 78 |
10 | Inge Gerrits | Sil | 40 | 75 |
11 | Ron Snoeck | Kate | 40 | 69 |
12 | Jan van Leeuwen | Shep | 45 | 64 |
Ria Vrolijk | Socks | Ret | ||
Wim Hoogvliet | Lass | Ret | ||
Cordula Happe Neubert | Scampi | Dis | ||
Jan van Leeuwen | Lizz | Dis | ||
BM | Rob Bouwens | Owen | Ret |